Ücretsiz Promosyon Danışmanlığı


Kurumsal Promosyon Danışmanlığı Nedir ?

                
                   Promosyon ürünü yaptıracak kurumsal firmaların hediye vereceği müşteri kitlelerini gruplandırarak hangi gruba, hangi promosyon ürünü verebileceklerinin bilgisini aktardığı danışmanlığa promosyon danışmanlığı denir.
Bu yöntemle yapacağınız reklam çalışmasının amacına ulaşmış olur. Etkin ve etkili reklam yapılmış olmaktadır .Bu yöntemle reklam promosyon bütçesi de en verimli bir şekilde kullanılmaktadır.

                  Kurumsal promosyon danışmanı, doğru sorular sorarak müşterisinin vereceği cevaplara göre müşterisi adına müşteri kitlesini sınıflara ayırır, gruplandırır ve promosyon bütçesini de bu gruplandırma ve bütçeye göre en verimli ürünleri tavsiye eder.

                 Hangi müşterime hangi promosyon ürününü verirsem  etkili reklam yapmış olup, hem  firmamı hem de müşterimi memnun etmiş olurum sorusunun cevabı promosyon danışmanlarımızdadır.
             

Ücretsiz promosyon danışmanlığı nasıl yararlanabilirsiniz?
                   Firmamız Simetri promosyon dahili numaralarından  0212.659.98.40 yada whatsapp danışmanlık ve sipariş hattımız 05418047533 nolu telefonumuzu  arayarak randevu oluşturup ,ister firmanızda ister tüm ürünleri görebileceğiniz şirket merkezimizdeki showroomumuzda ücretsiz danışmanlık verebiliriz.