Biz Kimiz?Promosyon Tarihindeki Yerimiz;
           Simetri promosyon 2000 li yılların başından beri piyasanın içinde olan,Kurulduğu ilk yıllarda özellikle kurumsal firmalar ve eğitim kurumlarının çanta,matbaa,klasör,defter ve promosyon ihtiyaçlarını üretimini yapmış bir kurumdur.
          2011-2012 yıllarında  Değişen eğitim sistemi karşısında elektronik ürünler  ve tablet ithalatına başlayan simetri promosyon,tabletle eğitim de özel öğretim kurumlarının en büyük tablet satış ve sonrası servis sağlayıcısı olmuştur.

Simetri Matbaa ve Ofset Hizmetleri;
Simetri Promosyon Matbaacılık ve tekstil ürünleri Limited şirketi bünyesinde Massit matbaacılar sitesinde hizmet veren Simetri matbba ve ofset hizmetleri,Müşterilerinin
basılı kağıt ürün ve promosyonlarını en kısa sürede,en ekonomik ve en kaliteli şekilde üretmektedir.
Bu ürünler;Katalog basımı,cepli dosya,afiş,broşür,insert,A/5 bloknot,unutmayınız kartı,
küp kağıt,karton çanta,spiralli defter,dikişli defter,kartvizit,özel kutu ve ambalaj v. Diğerleri.

Simetri Çanta ve Saraciye Hizmetleri;
Simetri Çanta ve saraciye sanayi olarak imperteks çanta kumaşından,hambez kumaştan,nanwoven kumaştan,gabardin kumaşlardan yapılan her çantayı üretmektedir.
Oteller için promosyon plaj çantaları,eğitim kurumları için promosyon sırt çanta,promosyon omuz askılı çanta,promosyon çapraz çanta,fuar katılımcıları için promosyon hambez fuar çantası,promosyon elyaf çanta,promosyon bez çanta,promosyon kumaş kalemlik çeşitleri,
promosyon büzgülü çantalar,promosyon seyhat çantaları,promosyon spor çantaları ve diğer çantaları üretmektedir.
Simetri çanta sanayinin çanta üretiminde en dikkat etmiş olduğu noktalar,Çantanın kaliteli malzeme ile,kaliteli işçilik üretmektir. Bundan dolayı  tüm dikmiş olduğu çantalar kullanıcı hataları dışında 1 yıl garantilidir.
Promosyon çanta sektöründe dikmiş olduğu ürüne 1 yıl garanti veren ilk ve tek firma simetri çantadır.

Promosyon Sektöründe Simetri’nin İnovatif Adımları;
                  İnovasyon kavram olarak yenilikçilik-yenilik ifade ederken,süreç için yenilemeyi-yenilenmeyi,sonuç olarak yeniliği ifade eder.
En basit tanımıyla inavasyon,değişik,farklı,yeni fikirler geliştirmek ve bunu uygulamaktır.
  Bu bağlamda simetri promosyon,promosyon sektöründe,üründe,tasarımda,üretimde,argede,
pazarlamada,kurumsallıkta getirdiği yeniliklerle sektöründe önemli yerde bulunmaktadır.


Müşteri memnuniyeti

         ithal etmiş olduğumuz,ürettiğimiz, kısacası simetri promosyondan satılmış tüm ürünler için müşterisine zamanında,belirtilen kalitede ürünlerin verilmesi en öncelikli konumuzdur.
Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek,yapılan satış sonrası memnuniyetin ölçümlendirilmesi yapılmaktadır.
Simetri promosyon,yetiştiremeyeceği siparişi almaz,verdiği ürün kalite bilgisi dışında farklı kalitede ürün vermez.Müşterisi ve kendi adına oluşabilecek tüm riskleri önceden onay alarak riskleri minimize edetmektedir.Yine de satış sonrası oluşabilecek firmamızdan kaynaklı tüm problemlerin en kısa sürede revizesi yapılmaktadır.